Екзамен-Борис ГринченкоЕкзамен грінченко борис читати повністю текст твору онлайн Название: Екзамен-Борис Гринченко
Формат книги: fb2, txt, DjVu, Pdf
Размер: . MB
Скачано: раз
Екзамен грінченко борис читати повністю текст твору онлайн
Читати онлайн повний текст екзамен (автор грінченко борис) в бібліотеці української літератури.

I арихметику знають, один не знаєть, ну, та то вже нiчево. Хорошо! Будеть! Промовив вiн i, нахилившись над реєстром, хотiв писати мм. Але вiн не зважав на вмовлення i не покидав ридати i намагатися додому.

Всегда должно слушаться, потому отец обикновенно єсть родитель! Промовля член, удаючись уже до всiх школярiв, а тi зо страхом дивились на все, що робилося у х перед очима. Та й учительському стiльцевi, що якось випадком, мабуть, потрапив до школи, треба було лiкаря, i вчитель довго працювався, силкуючись, щоб замiсть трьох було в його чотири ноги, як то повинно бути в кожного порядного стiльця. Член витяг якiсь папери i порозкладав х на столi.

То якийсь занадто смiливий хлопець, не лякаючись нiтрохи сподiваного половина десято, промовив батюшка, нехай сiдають скоро, мабуть, приде. Зненацька озвалося хлипання, спершу тихше, а далi все голоснiше й голоснiше, i перейшло, нарештi, у голоснi заводи плачу. Але що ж було робити, коли вiн нiяк не здолав домогтися, щоб громадський атаман дав йому мазильниць! Школярськi парти, що стiльки разiв цiє зими заходжувались розсипатися пiд школярами, та й розсипалися навiть часом, цi парти позбивано тепер гвiздками й клинцями, i вони почали позирати якось навiть спишна та це не перешкоджало сторожевi кириловi подавати вчителевi до уваги, що коли вони, школярi, не побережуться, то ота гемонська задня парта коли б не обернулась, бо там нiяк не приладнаєш однiє нiжки. Чого ж він приїде, той пан? Допитувався маленький хлопчик, що тільки одну зиму походив до школи, у свого старшого товариша.

Екзамен - грінченко борис
Автор грінченко борис, книга екзамен. Полный текст книги (читать онлайн) екзамен скачать эту книгу (8k) в формате fb2, lrf, epub, mobi, txt, html.

Екзамен грінченко борис дмитрович проза классическая Кгб екзамен борис грiнченко книги укранська лiтература


Грицько - грінченко борис
Автор грінченко борис, книга грицько. Название грицько. Автор грінченко борис. Оценка 4.2 из 5, проголосовало читателей - 36. Жанр проза.
Екзамен-Борис Гринченко

Чого ж він приїде, той пан? Допитувався маленький хлопчик, що тільки одну зиму походив до школи, у свого старшого товариша. Часом хтось тихо шепотiв реєстр дали, i вiн уткнув у його носа. . Страшний пан, що так довго примушував себе дожидатися, ще бiльше тепер лякав школярiв.Также читают